״בעיניה האוהבות וכשרונה הרב, כתבה עינב רומן קולח, מרשים ומרגש.״

(מרסל מוסרי)

״אוהב אותך מרחוק״

עינב עזרא

אוהב אותך מרחוק - עינב עזרא

דניאל קירב את פיו אל העור החשוף והמגורה שמתחת לאוזנה ולחש: "יפה שלי, אפשר?" גופה  בער בין ידיו והוא הביט אל תוך עיניה, הן זעקו אליו."  בקו שבין תל אביב לניו יורק, חולקות שתי נשים אהבה גדולה אל אותו הגבר. האחת – אחותו,  השנייה – אהובתו. 

ביום בהיר אחד הוא נעלם לשתיהן. לאחר שנעלם, הן עוברות דרך ארוכה ולעיתים כואבת,  אהובתו מפתחת קריירה מפוארת ואחותו מנסה להתחקות אחריו מאז עזבה לניו -יורק.  בין השיחות, הזיכרונות, הקריירה והמסע שהשתיים עוברות בחייהן, מתעצבת דמותו של האיש  שנעלם להן פתאום. והסוף, כמו הסוף, משאיר את חותמו. 

בכתיבתה הרגישה, לוקחת אותנו עינב למסע התבוננות עטוף ברומנטיקה ובתשוקה, מסע בנבכי הנפש לעבר שינוי תודעה והתעוררות.

כמה שקטה היא האהבה שאינה יכולה להתממש. היא נשארת רומנטית, בפנטזיה. רוגעת, מושלמת. אהובה. אין חיכוכים, אין התנגדויות, אין שיעורים. והייתי חיה איתם לו רק יכלה האהבה להתממש. וחייתי עם אחת כזו שהתממשה. ובינתיים מסתפקת באהבה שבתוכי.

נעים להכיר, עינב עזרא. נולדתי וגדלתי בשכונת הדר שבחיפה. בגיל 13 עברתי לברוקלין ומאז עברתי נדודים בלא מעט מקומות, עד שלפני עשר שנים התמקמתי עם משפחתי בצור יצחק ושם אני מתגוררת עם ארבעת ילדיי.


את הכתיבה גיליתי ככלי לביטוי וריפוי בגיל 16 כאשר חזרתי לארץ לבד, ללא משפחתי ונרשמתי לפנימיה.


אחרי שאיבדתי את גולן ז"ל מצאתי מזור בלימודי הרפואה האינטגרטיבית המאחדת, (ריפוי גוף / נפש), אשר פתחו בפניי צוהר להתפתחות רוחנית ונקודת מבט שונה שמאפשרת להתבונן גם במשברים בחיים בדרך אחרת ולקבלם.


הכתיבה מאפשרת לי לברוא עולמות אחרים, לשכתב אירועים בחיים ולעבד אותם דרכה.
מקווה שתהנו…

עינב עזרא
אוהב אותך מרחוק עינב עזרא

עורכת הספר (והסופרת) מרסל מוסרי

״לא כל ספר אני מסכימה לערוך, בפרט אם רגע לפני שאני מקבלת את הטקסט, שואל אותי הכותב "זה יתפרסם? כמה ארוויח מזה?" עכשיו קחו את כל זה לצד השני, הקיצוני, האומנותי נטו וקבלו את עינב. אישה, אמא, לביאה, שישבה בשנה הקשה שהייתה לה לאחר מות אהובה והתחילה לכתוב על שתי נשים שמוצאות אור באפלה ובחוסר וודאות. לא רק ערכתי את זה, גם הפכתי לקוראת שבויה. בעיניה האוהבות וכשרונה הרב, כתבה עינב רומן קולח, מרשים ומרגש. שמחתי להיות שותפה לעריכתו.״

עינב עזרא שוזרת רומנטיקה ותשוקה במסע כואב ומרפא של אובדן וצמיחה.

״אוהב אותך מרחוק״

עכשיו במחיר מיוחד! רכשו את ״אוהב אותך מרחוק״ של עינב עזרא והצטרפו למסע התבוננות עטוף ברומנטיקה ותשוקה.

״אוהב אותך מרחוק״ עכשיו במחיר מיוחד!
69 ש״ח במקום 98 ש״ח

אוהב אותך מרחוק - עינב עזרא

קוראים כותבים על ״אוהב אותך מרחוק״

רוצים להיסחף במסע מרגש של אהבה ותשוקה?

תפריט נגישות